ZDJĘCIA ARCHITEKTURY

Zdjęcia architektury są wykorzystywane przez różnorodne podmioty związane z branżą budowlaną, które dostrzegają wiele korzyści płynących z zatrudnienia fotografa architektury. Dla pracowni architektonicznych i deweloperów sesje zdjęciowe są zwieńczeniem ich wielomiesięcznej pracy. Dzięki profesjonalnym fotorelacjom budują portfolio, a także promują w mediach swoją działalność.

 

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Profesjonalna fotografia architektury służy do obiektywnego, a zarazem atrakcyjnego przedstawienia danej inwestycji. Dziedzina ta obejmuje zdjęcia budynków, wnętrz, przestrzeni publicznych, a także fotografie całych kompleksów urbanistycznych – zespołów biurowych, mieszkalnych czy przemysłowych.

 

Umiejętna fotografia budynków umożliwia przedstawienie miejsca i obiektów w najbardziej korzystny sposób. Wykorzystywana jest również, poza autorskim opisem projektu, do zaprezentowania jego idei i czytelnego ukazania przyjętych rozwiązań funkcjonalnych. Nierzadko poprzedzona jest konsultacjami ze zleceniodawcą, w celu doprecyzowania indywidualnej wizji i oczekiwanego efektu końcowego. Ponadto, fotografia budynków, umożliwia precyzyjne wyeksponowanie detalu, materiałów, jak również tego, w jaki sposób są one użytkowane. Zdjęcia wnętrz mieszkalnych lub biurowych mają podobne zadanie – sprawić, by uchwycona na zdjęciach przestrzeń była ciekawa, przytulna, nowoczesna lub po prostu taka, w której chciałoby się być.

 

A79S
A79S
A79S
A79S Wizualizacje
Copyright © - A79S - 2015 - 2022
Śledź nasze prace oraz nowości na portalach społecznościowych
Nasze prace znajdziesz również na Behance

PRZEKROJE I FOTOGRAFIA

Jak mawiał Neil Leifer: „Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcie"

Zapraszam serdecznie do podstrony poświęconej fotografii architektury, na której znajdziecie różne twory zapisane na cyfrowej błonie.

 

STRONA GŁÓWNA
KONTAKT
ANIMACJE
PRZEKROJE I FOTOGRAFIA
WIZUALIZACJE WEWNĘTRZNE
WIZUALIZACJE ZEWNĘTRZNE
Wizualizacje oraz Fotografia
A79S Wizualizacje